SPAUSKITEnorėdami aplankyti Krekenavos ekskursiją!
Siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų - www.krekenavos.lt interneto svetaine, jos funkcionalumą ir efektyvumą, naudojame slapukus. Ar sutinkate, kad Jūsų įrenginio atmintyje būtų išsaugomi slapukai? Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti Slapukų naudojimo politikoje. x

Veiklos kryptys

  • Kiaulių, galvijų supirkimas ir skerdimas;
  • Kiaulienos ir jautienos skerdenų perdirbimas;
  • Smulkintos, šaldytos ir šviežios kiaulienos ir jautienos prekyba;
  • Virtų, vytintų, rūkytų ir marinuotų mėsos gaminių ir pusgaminių gamyba;
  • Smulkintos, šaldytos ir šviežios kiaulienos ir jautienos bei mėsos gaminių ir pusgaminių prekyba.

 

 Jau daugiau nei du dešimtmečius „Krekenavos“ prekiniu ženklu pažymėti mėsos gaminiai tenkina net ir įnoringiausių vartotojų poreikius. Ir pagal kainą ir pagal skonį – stengiamasi pasiūlyti gaminių kiekvienam vartotojų segmentui. Mūsų produkcijos asortimentą sudaro šviežia, šaldyta, smulkinta mėsa, skerdenos subproduktai, o taip pat virti, rūkyti, vytinti ir marinuoti mėsos gaminiai. Šiai dienai turime daugiau nei 400 skirtingų gaminių. Tai virti paštetai, virtos dešros ir dešrelės, karštai rūkytos dešros ir dešrelės, šaltai rūkytos ir vytintos dešros, o taip pat vytinti gaminiai. Gaminame tik aukščiausios kokybės produktus iš kruopščiai atrinktų žaliavų.

Taip pat turime atskiras produktų linijas: „Dūzgės“, „Grynuoliai“, „Krekenavos Tosty“, „Kai norisi mėsos“, „Bajorų“, „Be E“, plėšomi virti gaminiai, o taip pat „Kids“ produktus, sukurtus specialiai vaikams ir gaminamus nenaudojant dirbtinių priedų. „Krekenavos“ gaminiai pelnė ne vieną apdovanojimą: Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos (LPĮA) organizuojamame konkurse „Metų gaminys“ „Kai norisi mėsos“ produktų linijos dešrelės ir dešra laimėjo aukso medalius už geriausią metų gaminį 2012 ir 2013 metais. 2015 metų gaminio apdovanojimą pelnė du gaminiai – Plėšoma jautiena ir Plėšoma kiauliena. LPĮA organizuojamame oficialiame renginyje „Populiariausia prekė 2015“ nominaciją gavo „Krekenavos“ vytinta „Mindaugo“ dešra.

Gaminama produkcija parduodama visuose didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose, o taip pat eksportuojama į daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje:

Airija, Austrija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Estija, Graikija, Honkongas, Ispanija, Italija, JAV, Latvija, Lenkija, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Ukraina, Vengrija, Vokietija.