SPAUSKITEnorėdami aplankyti Krekenavos ekskursiją!
Siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų - www.krekenavos.lt interneto svetaine, jos funkcionalumą ir efektyvumą, naudojame slapukus. Ar sutinkate, kad Jūsų įrenginio atmintyje būtų išsaugomi slapukai? Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti Slapukų naudojimo politikoje. x

Istorija

AB „Krekenavos agrofirma“ istorija siekia tris dešimtmečius. Tuomet Krekenavos miestelyje įsikūręs kiaulių auginimo kompleksas buvo didžiausias visoje šalyje. 1993 metais pastačius mėsos perdirbimo cechą, čia pradėti gaminti ir mėsos gaminiai. Per dešimtmetį stipriai išaugus „Krekenavos agrofirmos“ gaminių paklausai, prireikė naujo cecho, nes senasis nebepajėgė patenkinti paklausos. Todėl 2004 metais, investavus daugiau nei 23 mln. eurų, prie Kėdainių pastatyta moderni, visiškai nauja mėsos perdirbimo gamykla. Po daugiau nei 22.000 kv.m. plotą užimančios įmonės pastatų stogu įsikūrusi didžiausia Lietuvoje kiaulių ir galvijų skerdykla, mėsos išpjaustymo, pakavimo cechai bei termiškai apdorotų mėsos produktų gamybos padalinys.

Įmonei pradėjus daugiau koncentruotis į mėsos perdirbimo verslą, 2008 metais danų bendrovei „Saerimner“ buvo parduotas įmonei priklausęs Krekenavos kiaulių auginimo kompleksas. Sekančių metų pavasarį, šalia Kėdainių esančioje perdirbimo įmonėje buvo pastatytas naujas priestatas, kuriame įrengtas modernus šviežios mėsos pakavimo cechas. Daugiau nei 6 mln. eurų kainavusi investicija padidino įmonės konkurencingumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Šiandien esame daugiau kaip 20 metų veiklos patirtį turinti žemės ūkio bendrovė Lietuvoje, kuriai priklauso moderni mėsos perdirbimo gamykla, įsikūrusi Mantvilonių k., Kėdainių rajone ir užimanti daugiau nei 20.000 kv.m. plotą, moderni, šiuolaikiška visus ES standartus atitinkanti mėsos perdirbimo įmonė, nuolatos auganti, tobulėjanti ir investuojanti ne tik į naujausias gamybos technologijas, naujus įrengimus, bet ir sistemingai ugdanti savo darbuotojų kompetenciją. Apyvarta kasmet stabiliai didėja. 2018 metais apyvarta siekė 120 mln. eurų.

Atsižvelgdami į sveikos mitybos reikalavimus šiuo metu ypač daug dėmesio skiriame ir plečiame jautienos gaminių asortimentą. Esame bene didžiausias perdirbimo lyderis Lietuvoje, užimantis apytiksliai pusę šalies šviežios mėsos rinkos ir apie 14% termiškai apdorotų mėsos gaminių rinkos.